Ferforje bahçe kapısı detayları

Ferforje bahçe kapısı etkisini yıllarca sürdürmekten kendine hayran bırakıcı bir ürün çeşididir. Bu yönü ile açık hava da ve dış cephe de ki imajını sağlamlaştırır.Kesinlikle geometrik,asimetrik şekiller ile sürrealist çalışmaların uygulanabildiği modelleri ortaya çıkmaktadır.

Dış bahçe kapısı demir ile yapılandırılmasının ardında işlevsel hale çevirilebilir.Bunu yapmak için ise kullanılan ana faktör otomatik kapı motorları olmaktadır.Bu sayede işlevselliğin artması kapıya olan değeri de artıracaktır. Kumanda yönetimi ile araçtan inmeden yönlendirebildiğiniz sapa sağlam bir kapı elde etmeniz oldukça kolaydır.

Buradaki işlevselliği kesinlikle ahşap bir kapı üzerinden aynı sonucu alabilmeniz zor olacaktır. Bunun yanı sıra buradaki ağırlığı kaldıracak ürün çeşidi de sadece ferforjedir. Onun dışında kullanılan paslanmaz ferforje bahçe kapıları ürünleri kesinlikle kısa vadede iyi ancak bir kaç sene sonrasında dış hava şartlarından etkilenerek tekrar yenisini yaptırmaya sizi mahkum kılacak mdelleri içerir.

Ferforje Bahçe Kapıları Çeşitleri

Ferforje bahçe kapısı çeşitleri ile farklılaşır.Sebebi ise tamamen kullanım alanı ile ilişkilidir.İş merkezleri gibi bir alan içerisin de kullanacak olduğunuz ferforje bahçe kapısı kesinlikle daha büyük ve direnci fazla olmalıdır.

Villa için yaptırmak istediğiniz de seçeneğinizi tam anlamı ile küçük ancak şirin olanlarından kullanırsnız.İşlevselliği önemsemeye bilirsiniz ancak daha sonraki zaman çerçevesin de otomatik motor takmak istediğiniz de bunu da düşünerek bir seçim yapmanız gerekir.Tüm bunları dikkate aldıktan sonra ferforje kapı modelleri nceleyerek motifler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ferforje bahçe kapısı ve bahçe kapıları adına pek çok ince detaylar yer almaktadır. Duvar korkuluk eşliğinde gerçekleştirilen bu örnekler adına villa üzerinde uygulama yapılabildiğinden bahsetmekte fayda görülmektedir.  Sürgülü ve raylı olmak üzere pek çok fonksiyonel özelliklerinden yararlanabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ahşap ile uygulamaları genel olarak dikkat çeken ürünlerdir diyebiliriz. Ferforje bahçe kapısı ve demir kapıları görmeden karar verrmeyin. Hemen sipariş hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Beyaz renkte dekore edilmiş bir ferforje bahçe kapısı örneğidir.  Üzerindeki işlemelerden tutun da renk seçimine kadar özenle seçilip yapılmış modellerdir. Beyazdan ziyede renk olarak daha çok kırık beyaz bir renk tercih edilmiştir. Düz beyaz olması çok dikkat çekici olurdu bence rengin bu şekilde kırık olması benim daha çok hoşuma gitti açıkçası. Diğer bir yandan kapı örneğimiz ile bahçe korkuluklarımız da eş motiflerden yararlanarak yapılmıştır.