Bahçe Korkulukları

Kullanışlı Bahçe Ferforje Korkulukları

 

BAHÇE KORKULUKLARI - DEMİR BAHÇE KORKULUĞU

Size ömür boyu yetecek bir demir korkuluk mu istiyorsunuz. Mutlaka en iyisine sahip olmalısınız. Demir ürünler sık değişitirme istemediği için bunu karşılayabilecek güçtedir. Genel olarak ferforje bahçe korkulukları olarak bilinirler. Her ürün de ayrı bir hava ve aytında mevcut diyebiliriz.

Sürekli kullanımlarda bozulma yapmayan nadir ürünler kapsamındadır. Ferforje ile tasarım olarak farklı bir şekle bürünmektedir. Bir çok motif ve detayı üzerinde barındırmak konusunda farklı olduğunu söylemekte yarar görüyoruz. Ayrıca bahçeyi sarma görevi üstlenirken aynı zaman da koruyacaktırda. Ferforje güvencesi ile standart bahçe korkuluklarının dışına çıkar ve uzun ömürlü ürün anlayışı ile rahat bir nefes alırsınız. Tarla ve benzeri alanlarında da etrafı çit şeklinde saracak nitelikleri bünyesinde sahip olacak şekilde gerçekleştirir.

Bahçe Duvar Üstü Korkulukları ve Ferforje Ürünler

Ferforje daha önce bahsetmiş olduğumuz bir sistemdi. Demir ürünler ile bahçe için duvar üzerine uygulanan bu korkulukları ise ferforje atölyelerinden rahatlıkla alabilir özel olarak tasarım yapılmasını talep edebilirsiniz. İşlevsel olarak ise pek çok görevi ise üzerine almaktadır. Böylesi kullanımı aktif bir ferforje bahçe korkuluk neden sizin için de yapılmasın.

Bunlar sıklıkla etrafı sararken içeri girilebilirlik oranını azaltmak. Gündelik olarak tehlike arz edecek durumları savmak. Şeklin de detaylardan varolmaktadır. Buda açıkcası pek çok açıdan avantajlı olduğunun göstergesi olarak karşımıza çıkagelmektedir.

 

BAHÇE KORKULUKLARI MODELLERİ

 

BAHÇE KORKULUKLARI - FERFORJE BAHÇE KORKULUĞU

 

Ferforje Bahçe Duvar Korkuluk Modelleri

Yapısal bakımdan incelmiş olduğumuz örneklerimizin genel olarak modellerinden de bahsetmekte fayda var. Ferforje bahçe korkuluğu modelleri için başlangıç olarak demir cinsi belirlenir. Müşterilerimiz için uygun olan kalınlık oranları ve demir biçimi seçilmesinin ardından, ev ölçüsü bahçe üzerinden alınarak uygulamanın yapılacağı alan da kaç metre ihtiyacı olduğu netleştirilmektedir. Kesin ve en net biçimde oluşturulmalıdır.

Desenler ve motifler için de ikinci aşamada karar veriyoruz. Burada demir aralıkları da netleşmiş ise motif seçimi daha kolay olacaktır. Şimdi ise sırada ferforje bahçe korkuluk modelleri için renk seçimi yapmaya geliyor. Hemen hemen her rengin mevcut olması sayesinde püskürtme yöntemi ile uygulama alan üzeyine gerçekleştirilebilmektedir.

 

BAHÇE KORKULUĞU

 

BAHÇE DUVAR ÜZERİ KORKULUKLARI