Sundurma - Gazebo - Kış Bahçeleri

Ferforje Sundurma Modelleri Nasıl Uygulanır ?

 

Ürünlerin tanımı genellikle bahsetmekte olduğumuz gibi ferforje sundurmalar tamamen özellik olarak kapı üzeri uygulanırlar gibi düşünülsede dilediğiniz alana uygun hale getirilir.Pencere ve kapı üzeri uygulamaları olduğu gibi bahçe için de uygun tasarımlara yer verilmektedir.Tek yapmanız gereken ürün özellikleri hakkında bilgi almak adına bizlerle iletişimde kalmak olacaktır.

Ferforje sundurmaları kapıya ve kişiye özel üretilir. Yapısındaki belli başlı desenler üzerinden işlemeler cam kenarı veya ahşap gibi uygun yüzey üzerine kaplama olarak gerçekleştirilir. Sistem olarak müşterinin belirlemiş olduğu alan en uygun yer olarak kabul görür ve ürün buraya en uyumlu biçime dönüştürülmektedir.

 

SUNDURMA MODELLERİ

 

SUNDURMA MODELLERİ - DEMİR SUNDURMA

 

Kapı Önü Ferforje Sundurma Modelleri

Buradaki ürünümüz model olarak kapı önünde eşik girişi basamaklardan hemen sonra gelmektedir. Üst tarafı beton sundurma yan çeperleri sağ ve sol olmak üzere cam üzerine demir ferforje sundurma işlemesi uygulanmıştır. Yapısı gereği modelleri sanatsal olarak binanın dış yapısında görünüş farkı oluşturur. Mutlaka kullanmak isteyeceğiniz özel ürünlerdir diyebiliriz. 

Avantajları ve pek çok artısı ile birlikte bakıldığında ferforje sundurma modelleri adına 300`ü aşkın model tarafımızca yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir. İmalatı kolay değil ancak uğraş verici olmak ile birlikte koruma konusunda elverişli gayet dayanıklı diyebiliriz. Sorunsuz kullanabilmeniz açısından bu tarz gereçler ile birlikte donanımı artırabilirsiniz. Tamamen sizin istek ve arzularınıza göre hazırlık yapılmaktadır.

 

GAZEBO MODELLERİ

 

GAZEBO MODELLERİ

Bina Bahçe Kapısı Sundurma Modeli

Ürünler her alanda bina, apartman, site gibi bölgeler de veya villa için ferforje bahçe kapısı uyumlu olarak nitelendirilir. Modeli bakıldığında ince işçilik gerektirmektedir. Bu da kapı üzeri uygulanacak motiflerin ve ferforje sundurma modelleri adına farklı dokunuşlar yaratılmasını etkinleştirmektedir.

Uygun fiyatları ve ferforje sundurma modelleri ile bina ve apartmanınız için villa girişiniz de kullanılır. Sadece nerede yaptıracağınızı bizlere iletebilirsiniz. Sonucunda el işçiliği ile evinize en çok yakışacak olanı yapacağız. Her tarz farklı detaylara sahip motifleri inceleme konusunda değerlendirebilirsiniz. Katalog için mutlaka bizler ile iletişime geçiniz.

 

KAPI ÜZERİ SUNDURMALARI

 

KAPI SUNDURMALARI - FERFORJE SUNDURMA