Villa Bahçe Kapıları

Villa Bahçe Kapıları

Villa bahçe kapıları, villa gibi lüks mekanlara kurulan kapı çeşitleridir. Pek çok kapı modeline rastlamanın oldukça mümkün olduğu bu kapı çeşitleri, farklı motif ve desenlerle estetik açıdan birbirleri ile yarışır durumdadır.

Modern Villa Bahçe Kapıları

Modern villa bahçe kapıları, dinamik tasarımlarla meydana getirilen kapı çeşitleridir. Son moda ürünlerin yer aldığı bu kategoride kapılar, müşterinin arzusuna göre sade ya da gösterişli modellerden oluşabilir.

Genellikle işleme yönünden sade bulunabilecek kapıların yer aldığı villa kapıları, minimalist evlere yakışacak türden kapılardır. Geometrik desenlerin çoğunlukla yer aldığı sade ve modern villa bahçe kapıları isteye göre ahşap ya da cam ile birlikte tasarlanarak sadeliğine rağmen göz alıcı bir şıklığa sahip olabilirler.

Klasik Villa Bahçe Kapıları

Genellikle Osmanlı motifli modellerin ön plana çıktığı bu kapı modellerine klasik villa bahçe kapıları adı verilir. Altın ve gümüş yaldız / varakların yer aldığı bu kapı modelleri ihtişamlı ve görkemli tasarımlarla görenleri adeta büyülüyor.

Lale motifleri gibi çiçek desenlerinin sıklıkla karşımıza çıkardığı şık villa bahçe kapıları gerek araç giriş – çıkışını sağlayan garaj kapılarında gerekse de yaya giriş – çıkışlarını sağlayan yaya kapılarında uygun demir sundurmalı modelleri ile bahçe girişlerinizi olduğundan çok daha güzel bir hale getiriyor.

Villa Bahçe Kapılarında İndirimli Fiyatlar

Villa bahçe kapılarında fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Kapının çeşidi bu noktada büyük bir belirleyici unsur olarak karşımızda (Araç kontrolü sağlayan garaj kapıları, yaya kontrolü sağlayan yaya kapılar).

Aynı şekilde ürünün özel ya da standart tasarım villa bahçe kapısı olması da fiyatı etkileyen unsurlardandır.

Kampanya dâhilinde çok daha ucuz villa bahçe kapıları edinebilirsiniz elbette. Fakat ahşap ya da cam detaylarının kapıda ne denli kullanıldığı, yapılacak kapının ölçüleri, modeli, sundurmalı olup olmaması gibi pek çok özellik taksitli kapı fiyatlarını etkilemektedir.